+90 543 931 90 54
info@amasstrade.com

Amass Trade KURUMSAL
E - Mail : info@amasstrade.com

HAKKIMIZDA

Tecrübeli dinamik ve genç ekibiyle kurulmuş yeni bir ithalat – ihracat danışma firmasıyız. Genç bir firma olmamıza rağmen tüm kadromuz ekibimiz tecrübeli bilgili ve donanımlıdır. Ekibimizde görev alanlar kendi alanlarında uzman ve yeteneklidir. Firmamızda birçok ürün sektörüne yer verilmektedir ve tüm ürünlerin detaylı analizi yapılarak pazara sunulmaktadır. Firmamız birçok farklı dilde hizmet vermekte (Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, Rusça ve bazı yerel Afrika dilleri)

VİZYONUMUZ

İnovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan güvenilir ekiplerimizle, faaliyet gösterdiğimiz her alanda dokunduğumuz her hayata değer katarak gelişmek ve 4 kıtada büyümek.

MİSYONUMUZ

İnsanlara ve Gezegene Hizmet Eden Bir İş Anlayışı
İçinde çalıştığı sektör, şirkette çalışan İnsanlara hissettiği bağlılık, faaliyet gösterdiği toplumlar, ürünlerini satın alanlara karşı sahip olduğu hizmet kültürü için Amass Trade bugün bitmeyen, aksine şirketi, İnsanları ve Gezegeni etkileyerek gelecekte de devam eden bir esenliğin yaratılmasına katkı sağlamaya kendini adamaya karar vermiştir.
Bilgi Birikimi Oluşturma
Tüm sektörlerin birbirine bağlantılı sorunları çözmeye katkı sağlamak, Amass Trade'de çalışanların günlük çalışmalarına yol gösterecek bilgi birikimini yaratmak.
Sürdürülebilir Bir Şirket
Süreçleri ve ürünleri sürekli olarak İnsanların ve Gezegenin refahı konularını da içerecek şekilde “Toplam Kalite”ye doğru yönlendirerek şirketi yönetmek.
Yerel İlişkiler Kurmak
Zaman içinde biriken tüm beceriler ve kaynaklarla yerel kalkınmaya katkı sağlamak.
Hedeflerini gerçekleştirmek için Amass …
Şimdiki ve gelecekteki nesillerin, toplumların, İnsanların ve tedarikçilerin haklarına saygı duyarak faaliyetlerini sürdürür ve faaliyet gösterdiği alanlar ve İnsanlar için fırsatlar yaratır, Türkiye'den tüm dünyada yerel kalkınmayı ve kültürü destekler. İnsanlarla güven ilişkisi oluşturmak ve bu ilişkiyi korumak için perakendeciler, eğitim kurumları ve sivil toplum örgütleri ile görüşür ve ittifaklar kurar.

AMASS ETİK DEĞERLER

Sosyal sorumluluk bilincine sahip olarak, çevreye ve insan sağlığına kendini adamak.
Dürüstlük, şeffaflık adalet ve saygıyı temel prensipler olarak görmek.
Müşterilerini ticari başarıyı sürdürebilmede önemli bir paydaş olarak kabul ederken rakipleri ile doğru ve adil bir şekilde yarışmak.
Çalışanlarının haklarına saygılı olmak ve alınan kararlarda adil davranmak.
Tedarikçilerine karşı ayrımcı davranışlardan kaçınmak ve eşit fırsatlar sunmak.
Şirketin kimliğini oluşturan markalarını sürekli geliştirmek, iletişim ve pazarlama aktivitelerinde şeffaf ve güvenilir olmak.
Tüm bilgi ve muhasebe kayıtlarını hatasız ve doğru tutmak.
Rüşvet ve yasal olmayan davranışlardan, firma kararlarını etkileyen kendi veya yakınlarının menfaatine olabilecek tüm davranışlardan kaçınmak.

  ANA MENU
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLERİMİZ
ULAŞIM & İLETİŞİM
AMASS EKİBİ
 
  BLOG - HABERLER
İHRACAT NEDİR ? ? ?
İTHALAT NEDİR ? ? ?
İTHALAT VE İHRACAT TESLİM ŞEKİLLERİ
İTHALAT VE İHRACAT ÖDEME ŞEKİLLERİ
DIŞ TİCARETTE KULLANILAN TERİMLER
DIŞ TİCARETTE KULLANILAN BELGELER
 
  AMASS ÜRÜNLER
Ürünler
 
  KURUMSAL
KALİTE POLİTİKAMIZ
MİSYONUMUZ
VİZYONUMUZ
HEDEFLER

  ULAŞIM BİLGİLERİ
+90 543 931 90 54
+90 543 931 90 54
+90 544 866 80 90
+90 538 987 27 78
Incili Pınar Mahallesi Sehit Yusuf Erin Caddesi Yunuslar Iş Merkezi No:5 Iç Kapı No:30 Şehitkamil / Gaziantep
Copyright © 2017 Amass Trade Export | Unit The World